Webové stránky od MS Solutions, s.r.o.

Web obce
Web obce
Web Firma
Web Firma
Web firmy Bonam
Web firmy Bonam
Web obce Danova
Web obce Danova
Web obce Vojcice
Web obce Vojcice
Web obce Sambron
Web obce Sambron
Web obce Milhost
Web obce Milhost
Web firmeny mojacai.sk
Web firmeny mojacai.sk
Web firemny tel-kom.sk
Web firemny tel-kom.sk

Prečo sa rozhodnúť pre MS Solutions, s.r.o.?

Máme dlhoročnú skúsenosť s Webovými aplikáciami. Nami vyvinutý software je stabilný, odolný, a funkčný. Zákazník má u nás plnohodnotný servis, CMS ( sam si administrujete stránku cez meno a heslo) v cene.

Skvely administracny system v hostingu , prehľadný a jednoduchý na naučenie sa. Webové stránky sme začali robiť hlavne pre verejnú správu, no čoraz viac, sú populárnejšie u podnikateľských subjektov, pre svoju funkčnosť , jednoduchosť a stabilitu.

Klasická webová stránka obsahuje text a multimediálne prvky (obrázky, video, audio) . Každá stránka má svoju hlavičku alebo TOP s názvom a logom ( grafika je konzultovaná so zákazníkom ), menu s podstránkami a samotný obsah štruktúrovaný podľa svojho rozsahu. Podľa potreby je doplnená ďalšími funkcionalitami, ako sú napr. rôzne blogy a zákazníckym podportálikom, kontaktným formulárom alebo like buttonom od Facebook, počítadlom návštev, alebo google analytikom.

Hlavným účelom webovej stránky, je informovať zákazníkov, firmy o svojich produktoch, aktivitách a úspechoch. Kvôli prehľadnosti má jasnú a logickú štruktúru, aby sa na nej dali nájsť všetky dôležité informácie, ktoré Vám zabezpečia ďaľšiu objednávku a obchod.

 


Prečo to potrebujem?

Prezentačná webová stránka je základným typom webovej prezentácie pre začínajúcu firmu, ale tiež pre zabehnutý biznis. Webovou stránkou chcete propagovať svoje produkty a služby na internete. Ponúka široké možnosti prepojenia dizajnu a obsahu stránky tak, aby zvýraznila prednosti vášho podnikania a vybudovala si dôveru u vašich zákazníkov. Stránku môžete postupne dopĺňať novým obsahom cez CMS Systém, ale aj funkciami podľa svojich potrieb.

CENNÍK

MS SOLUTIONS, s.r.o. Vám PRINESIE ŠŤASTIE DO VÁŠHO PODNIKANIA.

Web stránky: MS Solutions, s.r.o.. CMS od: MS Solutions s.r.o.